Os 3109 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 19.21 | 2 | |||
Hostašovice | 19.30 | 19.30 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 19.35 | 19.35 | |||
Veřovice | 19.41 | 19.42 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 19.49 | 19.49 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.52 | 19.54 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 20.02 | 20.03 | 2 | ||
Čeladná | 20.08 | 20.08 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.14 | 20.15 | 1 | ||
Pržno | 20.19 | 20.19 | |||
Baška | 20.23 | 20.24 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 20.28 | 20.32 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 20.36 | 20.37 | 4 | ||
Paskov | 20.42 | 20.44 | 1/1 | ||
Vratimov | 20.48 | 20.48 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.52 | 20.53 | 2 | ||
Ostrava-Kunčičky | 20.56 | 20.56 | |||
Ostrava střed | 20.59 | 20.59 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 21.01 | 21.01 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 21.05 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci