Os 2962 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.48 | 2 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.54 | 22.54 | |||
Karviná hlavní nádraží | 23.08 | 23.13 | 2 | ||
Dětmarovice | 23.22 | 23.23 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 23.26 | 23.26 | |||
Bohumín | 23.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci