Os 2948 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 18.02 | 3/4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 18.07 | ||||
Návsí (Nawsie) | 18.10 | 18.11 | 1/1 | ||
Hrádek (Gródek) | 18.14 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 18.17 | 18.18 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 18.21 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 18.29 | 18.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 18.31 | 18.32 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.36 | 18.38 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.44 | 18.44 | |||
Louky nad Olší | 18.47 | 18.47 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 19.12 | 19.12 | |||
Bohumín | 19.16 | 19.22 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.28 | 19.30 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 19.33 | 19.33 | |||
Ostrava-Svinov | 19.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci