Os 2921 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 4.23 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 4.26 | 4.27 | |||
Dětmarovice | 4.30 | 4.31 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 4.40 | 4.41 | 3 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 4.57 | 4.57 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.03 | 5.12 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 5.15 | 5.16 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 5.18 | 5.19 | |||
Třinec (Trzyniec) | 5.21 | 5.22 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 5.27 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 5.29 | 5.35 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 5.38 | ||||
Návsí (Nawsie) | 5.40 | 5.41 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 5.45 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 5.50 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci