Os 2913 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 21.40 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 21.43 | 21.44 | |||
Dětmarovice | 21.47 | 21.48 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 21.57 | 21.58 | 3 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.14 | 22.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.20 | 22.22 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 22.25 | 22.26 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 22.28 | 22.29 | |||
Třinec (Trzyniec) | 22.31 | 22.31 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 22.36 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 22.39 | 22.40 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 22.43 | ||||
Návsí (Nawsie) | 22.45 | 22.46 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 22.50 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 22.55 | 22.56 | 2/3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 22.59 | ||||
Svrčinovec zastávka | 23.02 | 23.03 | |||
Čadca | 23.08 | 1. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci