Vlak Os 28457 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 9.55 | 2 | |||
Spálenec | 10.15 | 10.16 | |||
Zbytiny | 10.20 | 10.22 | 1 | ||
Skříněřov | 10.30 | 10.31 | |||
Ovesné u Prachatic | 10.38 | 10.39 | |||
Chroboly | 10.44 | 10.50 | 2 | ||
Rohanov | 10.57 | 10.58 | |||
Prachatice lázně | 11.08 | 11.09 | |||
Prachatice | 11.13 | 11.42 | 2 | ||
Husinec | 11.50 | 11.52 | 1 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 12.00 | 12.11 | 3 | ||
Blanice | 12.15 | 12.16 | |||
Bavorov | 12.22 | 12.24 | 3 | ||
Svinětice | 12.27 | 12.28 | |||
Pražák | 12.33 | 12.34 | |||
Vodňany | 12.39 | 12.41 | 3 | ||
Číčenice | 12.48 | 3 |
jede 4.VIII.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci