Os 28418 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.05 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 21.14 | 21.14 | |||
Slapy | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Libějice | 21.19 | 21.19 | |||
Malšice | 21.24 | 21.25 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 21.27 | 21.27 | |||
Třebelice | 21.30 | 21.30 | |||
Všechlapy | 21.32 | 21.32 | |||
Bechyňská Smoleč | 21.34 | 21.34 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Bežerovice | 21.45 | 21.45 | |||
Bechyně zastávka | 21.49 | 21.49 | |||
Bechyně | 21.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci