Os 28404 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.48 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 6.57 | 6.57 | |||
Slapy | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Libějice | 7.02 | 7.02 | |||
Malšice | 7.07 | 7.10 | 3 | ||
Čenkov u Malšic | 7.12 | 7.12 | |||
Třebelice | 7.15 | 7.15 | |||
Všechlapy | 7.17 | 7.17 | |||
Bechyňská Smoleč | 7.19 | 7.19 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 7.24 | 7.25 | 2 | ||
Bežerovice | 7.30 | 7.30 | |||
Bechyně zastávka | 7.34 | 7.34 | |||
Bechyně | 7.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci