Os 2839 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 6.51 | 3 | |||
Ostrava-Vítkovice | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 7.03 | 7.06 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 7.11 | 7.11 | |||
Šenov | 7.13 | 7.13 | |||
Havířov | 7.17 | 7.18 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 7.21 | 7.22 | |||
Horní Suchá | 7.24 | 7.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 7.27 | 7.28 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7.34 | 7.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci