Os 28330 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dačice město | 6.44 | ||||
Dačice | 6.45 | 6.47 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 6.51 | 6.51 | |||
Velký Pěčín | 6.53 | 6.53 | |||
Slaviboř | 6.56 | 6.56 | |||
Radkov | 7.01 | 7.01 | |||
Telč-Staré Město | 7.06 | 7.07 | |||
Telč | 7.09 | 7.18 | 2 | ||
Mysliboř | 7.23 | 7.23 | |||
Sedlejov | 7.28 | 7.29 | 1 | ||
Hodice | 7.36 | 7.36 | |||
Třešť město | 7.39 | 7.40 | |||
Třešť | 7.42 | 7.43 | 2 | ||
Jezdovice | 7.47 | 7.47 | |||
Salavice | 7.49 | 7.49 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 7.53 | 7.53 | |||
Kostelec u Jihlavy | 7.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci