Vlak Os 27951 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 15.40 | 4 | |||
Zadní Poříčí | 15.44 | 15.44 | |||
Oslí | 15.47 | 15.47 | |||
Skuhrov pod Třemšínem | 15.50 | 15.50 | |||
Rožmitál pod Třemšínem | 15.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci