Os 27916 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 19.57 | 5 | |||
Třebčice | 20.00 | 20.00 | |||
Želvice | 20.03 | 20.03 | |||
Kotouň | 20.07 | 20.07 | |||
Životice | 20.11 | 20.11 | |||
Kasejovice zastávka | 20.13 | 20.13 | |||
Kasejovice | 20.17 | 20.20 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 20.23 | 20.23 | |||
Lnáře | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Tchořovice | 20.29 | 20.29 | |||
Blatná | 20.36 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci