Vlak Os 27507 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 15.15 | 1 | |||
Lom u Tachova | 15.25 | 15.25 | |||
Tachov | 15.32 | 15.35 | 3 | ||
Tachov zastávka | 15.41 | 15.41 | |||
Staré Sedliště | 15.53 | 15.53 | 2 | ||
Doly | 15.57 | 15.57 | |||
Bor | 16.01 | 16.02 | 3 | ||
Bor zastávka | 16.07 | 16.07 | |||
Stráž u Tachova | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Borek u Tachova | 16.17 | 16.17 | |||
Dubec | 16.22 | 16.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 16.34 | 16.34 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.36 | 16.37 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | 16.41 | 16.41 | |||
Svržno | 16.44 | 16.44 | |||
Hostouň | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Mutěnín | 16.50 | 16.50 | |||
Poběžovice | 16.57 | 16.59 | 3 | ||
Vlkanov | 17.05 | 17.05 | |||
Nový Kramolín | 17.07 | 17.07 | |||
Postřekov | 17.10 | 17.10 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 17.13 | 17.18 | 2 | ||
Trhanov | 17.22 | 17.22 | |||
Pila | 17.25 | 17.25 | |||
Havlovice | 17.27 | 17.27 | |||
Domažlice město | 17.33 | 17.34 | |||
Domažlice | 17.36 | 4 |
Tachov-Bělá nad Radbuzou jede v ; Bělá nad Radbuzou-Domažlice jede v a , nejede 24., 25., 31.XII., 20.IV., 5.VII., 16.XI.;
Planá u Mariánských Lázní – Tachov;Tachov – Domažlice v , kromě 31.XII.; Planá u Mariánských Lázní – Tachov;Tachov – Domažlice v , kromě 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci