Vlak Os 27422 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nýřany | 19.35 | 7 | |||
Kamenný Újezd u Nýřan | 19.37 | 19.37 | |||
Blatnice u Nýřan | 19.41 | 19.41 | |||
Rochlov | 19.43 | 19.43 | |||
Přehýšov | 19.45 | 19.45 | |||
Heřmanova Huť | 19.51 | 2 |
nejede 24., 31.XII.;
; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci