Vlak Os 27417 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Heřmanova Huť | 17.07 | 2 | |||
Přehýšov | 17.12 | 17.12 | |||
Rochlov | 17.14 | 17.14 | |||
Blatnice u Nýřan | 17.16 | 17.16 | |||
Kamenný Újezd u Nýřan | 17.20 | 17.20 | |||
Nýřany | 17.23 | 7 |
jede v ;
; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci