Vlak Os 2717 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 14.13 | 1/2 | |||
Rohatec zastávka | 14.18 | 14.18 | |||
Rohatec | 14.20 | 14.21 | 2/3 | ||
Rohatec kolonie | 14.23 | 14.23 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 14.29 | 14.29 | 3 | ||
Petrov u Strážnice | 14.33 | ||||
Strážnice | 14.37 | 14.38 | 2 | ||
Vnorovy | 14.42 | ||||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 14.45 | ||||
Veselí nad Moravou | 14.48 | 15.03 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 15.08 | ||||
Lipov | 15.13 | 3 | |||
Louka u Ostrohu | 15.16 | ||||
Velká nad Veličkou | 15.21 | 3 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci