Vlak Os 26827 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 17.53 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 17.58 | 17.58 | |||
Louka u Litvínova | 18.00 | 18.02 | 5 | ||
Litvínov město | 18.04 | 18.04 | |||
Most-Minerva | 18.10 | 18.10 | |||
Most-Kopisty | 18.13 | 18.13 | |||
Most | 18.19 | 4 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci