Vlak Os 26802 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 9.54 | 4 | |||
Litvínov město | 10.07 | 10.07 | |||
Louka u Litvínova | 10.09 | 10.11 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 10.13 | 10.13 | |||
Osek město | 10.19 | 10.19 | |||
Horní Háj | 10.23 | 10.23 | |||
Hrob | 10.27 | 10.27 | |||
Střelná v Krušných horách | 10.31 | 10.31 | |||
Dubí | 10.39 | 10.45 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 10.53 | 10.53 | |||
Mikulov-Nové Město | 11.00 | 11.00 | |||
Moldava v Krušných horách | 11.05 | 2 |
jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci