Os 26281 | |
Řazení vlaku: 854 + 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 18.25 | 4 | |||
Velké Hamry město | 18.29 | 18.29 | |||
Velké Hamry | 18.31 | 18.31 | |||
Plavy | 18.33 | 18.33 | |||
Návarov | 18.38 | 18.38 | |||
Jesenný | 18.43 | 18.43 | |||
Spálov | 18.48 | 18.48 | |||
Železný Brod | 18.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci