Os 26153 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 22.28 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 22.33 | 22.33 | |||
Tomice | 22.38 | 22.38 | |||
Olbramovice | 22.43 | 22.44 | 2/3 | ||
Votice | 22.48 | 22.48 | |||
Heřmaničky | 22.53 | 22.54 | 2 | ||
Ješetice | 22.58 | 22.59 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 23.02 | 23.02 | |||
Střezimíř | 23.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci