Os 2608 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.15 | 4 | |||
Děčín východ | 14.18 | 14.19 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 14.22 | 14.22 | |||
Malá Veleň | 14.26 | 14.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Dolní Habartice | 14.35 | 14.35 | |||
Markvartice | 14.39 | 14.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 14.43 | 14.43 | |||
Česká Kamenice | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Horní Kamenice | 14.51 | 14.51 | |||
Mlýny | 14.58 | 14.59 | 3 | ||
Kytlice | 15.02 | 15.02 | |||
Jedlová | 15.10 | 15.15 | 4 | ||
Chřibská | 15.21 | 15.22 | 3 | ||
Rybniště | 15.27 | 15.27 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 15.30 | 15.30 | |||
Krásná Lípa | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Rumburk | 15.40 | 15.44 | 2 | ||
Valdek | 15.50 | 15.50 | |||
Šluknov | 15.56 | 16.03 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 16.06 | 16.06 | |||
Velký Šenov zastávka | 16.10 | 16.10 | |||
Velký Šenov | 16.13 | 16.16 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 16.19 | 16.19 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 16.26 | 16.26 | |||
Horní Poustevna | 16.28 | 16.28 | |||
Dolní Poustevna | 16.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci