Os 2603 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šluknov | 5.59 | 2 | |||
Valdek | 6.05 | 6.05 | |||
Rumburk | 6.11 | 6.16 | 2 | ||
Krásná Lípa | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 6.25 | 6.25 | |||
Rybniště | 6.29 | 6.30 | 3 | ||
Chřibská | 6.34 | 6.35 | 3 | ||
Jedlová | 6.42 | 6.45 | 4 | ||
Kytlice | 6.51 | 6.51 | |||
Mlýny | 6.54 | 6.59 | 2 | ||
Horní Kamenice | 7.05 | 7.05 | |||
Česká Kamenice | 7.08 | 7.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 7.14 | 7.14 | |||
Markvartice | 7.19 | 7.19 | |||
Dolní Habartice | 7.22 | 7.22 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 7.26 | 7.28 | 2 | ||
Malá Veleň | 7.31 | 7.31 | |||
Březiny u Děčína | 7.34 | 7.34 | |||
Děčín východ | 7.39 | 7.40 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci