Os 2602 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.15 | 4 | |||
Děčín východ | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 8.22 | 8.22 | |||
Malá Veleň | 8.26 | 8.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.31 | 8.32 | 3 | ||
Dolní Habartice | 8.35 | 8.35 | |||
Markvartice | 8.39 | 8.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 8.43 | 8.43 | |||
Česká Kamenice | 8.48 | 8.49 | 2 | ||
Horní Kamenice | 8.51 | 8.51 | |||
Mlýny | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Kytlice | 9.02 | 9.02 | |||
Jedlová | 9.10 | 9.14 | 4 | ||
Chřibská | 9.20 | 9.21 | 3 | ||
Rybniště | 9.25 | 9.26 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 9.29 | 9.29 | |||
Krásná Lípa | 9.32 | 9.32 | 3 | ||
Rumburk | 9.39 | 9.43 | 2 | ||
Valdek | 9.49 | 9.49 | |||
Šluknov | 9.55 | 9.56 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 9.59 | 9.59 | |||
Velký Šenov zastávka | 10.04 | 10.04 | |||
Velký Šenov | 10.07 | 10.09 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 10.12 | 10.12 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 10.20 | 10.20 | |||
Horní Poustevna | 10.23 | 10.23 | |||
Dolní Poustevna | 10.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci