Os 26000 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 8.21 | 5 | |||
Mikulášovice střed | 8.26 | 8.26 | |||
Mikulášovice horní nádraží | 8.30 | 8.30 | |||
Brtníky | 8.35 | 8.35 | |||
Panský | 8.38 | 8.41 | 1 | ||
Staré Křečany | 8.44 | 8.44 | |||
Dolní Křečany | 8.48 | 8.48 | |||
Rumburk | 8.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci