Os 2600 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.11 | 4 | |||
Děčín východ | 6.15 | 6.19 | 4 | ||
Březiny u Děčína | 6.22 | 6.22 | |||
Malá Veleň | 6.26 | 6.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 6.31 | 6.32 | 2 | ||
Dolní Habartice | 6.35 | 6.35 | |||
Markvartice | 6.39 | 6.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 6.43 | 6.43 | |||
Česká Kamenice | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Horní Kamenice | 6.51 | 6.51 | |||
Mlýny | 6.58 | 6.59 | 3 | ||
Kytlice | 7.02 | 7.02 | |||
Jedlová | 7.10 | 7.15 | 4 | ||
Chřibská | 7.21 | 7.22 | 3 | ||
Rybniště | 7.27 | 7.27 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 7.30 | 7.30 | |||
Krásná Lípa | 7.33 | 7.34 | 2 | ||
Rumburk | 7.40 | 7.45 | 2 | ||
Valdek | 7.51 | 7.51 | |||
Šluknov | 7.57 | 7.58 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 8.01 | 8.01 | |||
Velký Šenov zastávka | 8.06 | 8.06 | |||
Velký Šenov | 8.09 | 8.11 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 8.14 | 8.14 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 8.18 | 8.19 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 8.22 | 8.22 | |||
Horní Poustevna | 8.25 | 8.25 | |||
Dolní Poustevna | 8.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci