Os 25958 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 8.56 | 1 | |||
Praha-Žvahov | 9.02 | 9.02 | |||
Praha-Waltrovka | 9.06 | 9.06 | |||
Praha-Cibulka | 9.10 | 9.10 | |||
Praha-Stodůlky | 9.12 | 9.12 | |||
Praha-Zličín | 9.18 | 9.19 | 3 | ||
Hostivice | 9.25 | 9.32 | 5 | ||
Hostivice-Litovice | 9.38 | 9.38 | |||
Rudná u Prahy | 9.45 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci