Os 25871 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice | 20.02 | 2 | |||
Rudná u Prahy | 20.06 | 20.07 | 4 | ||
Zbuzany | 20.11 | 20.11 | |||
Praha-Řeporyje | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 20.18 | 20.18 | |||
Praha-Hlubočepy | 20.22 | 20.22 | |||
Praha-Smíchov | 20.28 | 3A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci