Os 2562 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 20.53 | 2 | |||
Mrač | 20.59 | 20.59 | |||
Čerčany | 21.02 | 21.03 | 1 | ||
Pyšely | 21.05 | 21.05 | |||
Čtyřkoly | 21.07 | 21.08 | |||
Senohraby | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 21.14 | 21.14 | |||
Mnichovice | 21.17 | 21.18 | |||
Strančice | 21.21 | 21.22 | 2/3 | ||
Světice | 21.25 | 21.25 | |||
Říčany | 21.28 | 21.29 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 21.32 | 21.33 | |||
Praha-Uhříněves | 21.36 | 21.36 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 21.38 | 21.39 | |||
Praha-Hostivař | 21.41 | 21.41 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 21.46 | 21.46 | |||
Praha-Vršovice | 21.51 | 21.52 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.56 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci