Os 2556 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.23 | 2 | |||
Mrač | 18.29 | 18.29 | |||
Čerčany | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Pyšely | 18.35 | 18.35 | |||
Čtyřkoly | 18.37 | 18.38 | |||
Senohraby | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 18.44 | 18.44 | |||
Mnichovice | 18.47 | 18.48 | |||
Strančice | 18.51 | 18.52 | 2/3 | ||
Světice | 18.55 | 18.55 | |||
Říčany | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 19.02 | 19.03 | |||
Praha-Uhříněves | 19.06 | 19.06 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 19.08 | 19.09 | |||
Praha-Hostivař | 19.11 | 19.11 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 19.16 | 19.16 | |||
Praha-Vršovice | 19.21 | 19.22 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.26 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci