Os 2551 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.37 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 16.45 | 16.46 | |||
Praha-Hostivař | 16.50 | 16.51 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 16.53 | 16.54 | |||
Praha-Uhříněves | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 17.00 | 17.00 | |||
Říčany | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Světice | 17.07 | 17.08 | |||
Strančice | 17.11 | 17.12 | 1/2 | ||
Mnichovice | 17.15 | 17.15 | |||
Mirošovice u Prahy | 17.18 | 17.19 | |||
Senohraby | 17.21 | 17.21 | 2 | ||
Čtyřkoly | 17.25 | 17.25 | |||
Pyšely | 17.27 | 17.28 | |||
Čerčany | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Mrač | 17.33 | 17.33 | |||
Benešov u Prahy | 17.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci