Os 2546 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 15.53 | 2 | |||
Mrač | 15.59 | 15.59 | |||
Čerčany | 16.02 | 16.03 | 1 | ||
Pyšely | 16.05 | 16.05 | |||
Čtyřkoly | 16.07 | 16.08 | |||
Senohraby | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 16.14 | 16.14 | |||
Mnichovice | 16.17 | 16.18 | |||
Strančice | 16.21 | 16.22 | 2/3 | ||
Světice | 16.25 | 16.25 | |||
Říčany | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 16.32 | 16.33 | |||
Praha-Uhříněves | 16.36 | 16.36 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 16.38 | 16.39 | |||
Praha-Hostivař | 16.41 | 16.41 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 16.46 | 16.46 | |||
Praha-Vršovice | 16.51 | 16.52 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.56 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci