Os 25239 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rokytnice v Orlických horách | 17.21 | 2 | |||
Pěčín | 17.27 | 17.27 | |||
Slatina nad Zdobnicí | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Rybná nad Zdobnicí | 17.42 | 17.42 | |||
Peklo nad Zdobnicí | 17.48 | 17.48 | |||
Vamberk | 17.52 | 17.54 | 2 | ||
Doudleby nad Orlicí | 17.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci