Os 2523 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.07 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 9.11 | 9.12 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.15 | 9.16 | |||
Praha-Hostivař | 9.20 | 9.21 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.23 | 9.24 | |||
Praha-Uhříněves | 9.26 | 9.27 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.30 | 9.30 | |||
Říčany | 9.33 | 9.34 | 1 | ||
Světice | 9.37 | 9.38 | |||
Strančice | 9.41 | 9.42 | 1/2 | ||
Mnichovice | 9.45 | 9.45 | |||
Mirošovice u Prahy | 9.48 | 9.49 | |||
Senohraby | 9.51 | 9.51 | 2 | ||
Čtyřkoly | 9.55 | 9.55 | |||
Pyšely | 9.57 | 9.58 | |||
Čerčany | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Mrač | 10.03 | 10.03 | |||
Benešov u Prahy | 10.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci