Os 25052 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chrudim | 16.19 | 2 | |||
Chrudim město | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Tuněchody | 16.32 | 16.32 | |||
Úhřetice | 16.34 | 16.34 | |||
Vejvanovice | 16.36 | 16.36 | |||
Hrochův Týnec | 16.41 | 16.44 | 2 | ||
Bořice | 16.47 | 16.47 | |||
Moravany | 16.54 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci