Os 25044 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chrudim | 6.17 | 2 | |||
Chrudim město | 6.21 | 6.24 | 2 | ||
Tuněchody | 6.32 | 6.32 | |||
Úhřetice | 6.34 | 6.34 | |||
Vejvanovice | 6.36 | 6.36 | |||
Hrochův Týnec | 6.41 | 6.44 | 2 | ||
Bořice | 6.47 | 6.47 | |||
Moravany | 6.54 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci