Os 25025 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 20.16 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | 20.20 | 20.20 | |||
Veselí u Přelouče | 20.23 | 20.23 | |||
Choltice | 20.29 | 20.29 | |||
Jeníkovice | 20.31 | 20.31 | |||
Heřmanův Městec | 20.36 | 20.38 | 4 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | 20.42 | 20.42 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce | 20.45 | 20.45 | |||
Prachovice | 20.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci