..: Trasa vlaku Os 24937 - JŘ 2014 :..
Os 24937
Řazení vlaku: 810 + 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   16.06 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  16.08 16.11 
  Oslavice  16.14 16.14 
  Oslavička  16.18 16.18 
  Vlčatín  16.21 16.21 
  Rudíkov  16.23 16.25 2
  Budišov u Třebíče  16.32 16.39 2
  Kojatín  16.43 16.43 
  Pozďatín  16.45 16.45 
  Studenec  16.50  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster