..: Trasa vlaku Os 24934 - JŘ 2014 :..
Os 24934
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   15.06 3
  Pozďatín  15.10 15.10 
  Kojatín  15.12 15.12 
  Budišov u Třebíče  15.16 15.19 2
  Rudíkov  15.26 15.40 2
  Vlčatín  15.41 15.41 
  Oslavička  15.44 15.44 
  Oslavice  15.49 15.49 
  Velké Meziříčí zastávka  15.53 15.54 
  Velké Meziříčí  15.56  1/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster