..: Trasa vlaku Os 24933 - JŘ 2014 :..
Os 24933
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   14.21 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  14.23 14.25 
  Oslavice  14.28 14.28 
  Oslavička  14.32 14.32 
  Vlčatín  14.35 14.35 
  Rudíkov  14.37 14.39 2
  Budišov u Třebíče  14.46 14.47 2
  Kojatín  14.51 14.51 
  Pozďatín  14.53 14.53 
  Studenec  14.58  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster