..: Trasa vlaku Os 24932 - JŘ 2014 :..
Os 24932
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   13.00 3
  Pozďatín  13.04 13.04 
  Kojatín  13.06 13.06 
  Budišov u Třebíče  13.10 13.13 2
  Rudíkov  13.20 13.22 2
  Vlčatín  13.23 13.23 
  Oslavička  13.26 13.26 
  Oslavice  13.31 13.31 
  Velké Meziříčí zastávka  13.35 13.36 
  Velké Meziříčí  13.39  1/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster