..: Trasa vlaku Os 24929 - JŘ 2014 :..
Os 24929
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   10.16 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  10.18 10.20 
  Oslavice  10.23 10.23 
  Oslavička  10.27 10.27 
  Vlčatín  10.30 10.30 
  Rudíkov  10.32 10.33 2
  Budišov u Třebíče  10.40 10.42 2
  Kojatín  10.46 10.46 
  Pozďatín  10.48 10.48 
  Studenec  10.53  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster