..: Trasa vlaku Os 24927 - JŘ 2014 :..
Os 24927
Řazení vlaku: 810 + 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   8.12 1/2
  Velké Meziříčí zastávka  8.14 8.17 
  Oslavice  8.20 8.20 
  Oslavička  8.24 8.24 
  Vlčatín  8.27 8.27 
  Rudíkov  8.29 8.32 2
  Budišov u Třebíče  8.39 8.42 2
  Kojatín  8.46 8.46 
  Pozďatín  8.48 8.48 
  Studenec  8.53  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster