..: Trasa vlaku Os 24926 - JŘ 2014 :..
Os 24926
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   6.55 3
  Pozďatín  6.59 6.59 
  Kojatín  7.01 7.01 
  Budišov u Třebíče  7.05 7.08 2
  Rudíkov  7.15 7.17 2
  Vlčatín  7.18 7.18 
  Oslavička  7.21 7.21 
  Oslavice  7.26 7.26 
  Velké Meziříčí zastávka  7.30 7.31 
  Velké Meziříčí  7.34  1/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster