Os 24926 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studenec | 6.55 | 3 | |||
Pozďatín | 6.59 | 6.59 | |||
Kojatín | 7.01 | 7.01 | |||
Budišov u Třebíče | 7.05 | 7.08 | 2 | ||
Rudíkov | 7.15 | 7.17 | 2 | ||
Vlčatín | 7.18 | 7.18 | |||
Oslavička | 7.21 | 7.21 | |||
Oslavice | 7.26 | 7.26 | |||
Velké Meziříčí zastávka | 7.30 | 7.31 | |||
Velké Meziříčí | 7.34 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci