..: Trasa vlaku Os 24925 - JŘ 2014 :..
Os 24925
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   5.51 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  5.53 5.54 
  Oslavice  5.57 5.57 
  Oslavička  6.01 6.01 
  Vlčatín  6.04 6.04 
  Rudíkov  6.06 6.10 2
  Budišov u Třebíče  6.17 6.19 2
  Kojatín  6.23 6.23 
  Pozďatín  6.25 6.25 
  Studenec  6.30  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster