..: Trasa vlaku Os 24922 - JŘ 2014 :..
Os 24922
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   4.32 3
  Pozďatín  4.36 4.36 
  Kojatín  4.38 4.38 
  Budišov u Třebíče  4.42 4.45 2
  Rudíkov  4.52 4.54 2
  Vlčatín  4.55 4.55 
  Oslavička  4.58 4.58 
  Oslavice  5.03 5.03 
  Velké Meziříčí zastávka  5.07 5.08 
  Velké Meziříčí  5.11  1/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster