..: Trasa vlaku Os 24915 - JŘ 2014 :..
Os 24915
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Žďár nad Sázavou   18.33 3/1
  Ostrov nad Oslavou  18.39 18.40 1/1
  Laštovičky  18.46 18.46 
  Sklené nad Oslavou  18.52 18.52 2
  Křižanov  18.58 19.15 3
  Martinice u Velkého Meziříčí  19.19 19.19 
  Velké Meziříčí  19.25 19.26 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  19.28 19.30 
  Oslavice  19.33 19.33 
  Oslavička  19.37 19.37 
  Vlčatín  19.40 19.40 
  Rudíkov  19.42 19.44 2
  Budišov u Třebíče  19.51 19.52 2
  Kojatín  19.56 19.56 
  Pozďatín  19.58 19.58 
  Studenec  20.03  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster