..: Trasa vlaku Os 24914 - JŘ 2014 :..
Os 24914
Řazení vlaku: 2x810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   17.05 3
  Pozďatín  17.09 17.09 
  Kojatín  17.11 17.11 
  Budišov u Třebíče  17.16 17.19 2
  Rudíkov  17.26 17.36 2
  Vlčatín  17.37 17.37 
  Oslavička  17.40 17.40 
  Oslavice  17.45 17.45 
  Velké Meziříčí zastávka  17.49 17.50 
  Velké Meziříčí  17.52 17.54 1/3
  Martinice u Velkého Meziříčí  18.00 18.00 
  Křižanov  18.05 18.12 3
  Sklené nad Oslavou  18.19 18.19 1/2
  Laštovičky  18.26 18.26 
  Ostrov nad Oslavou  18.31 18.32 2/2
  Žďár nad Sázavou  18.40 18.43 2/2
  Hamry nad Sázavou  18.47 18.47 
  Sázava u Žďáru  18.51 18.51 2/2
  Nížkov  18.56 18.56 
  Ronov nad Sázavou  18.58 18.58 
  Přibyslav  19.01 19.02 1/2
  Přibyslav zastávka  19.04 19.04 
  Stříbrné Hory  19.08 19.08 
  Pohled  19.10 19.10 1/2
  Pohledští Dvořáci  19.14 19.14 
  Havlíčkův Brod  19.19  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster