..: Trasa vlaku Os 24910 - JŘ 2014 :..
Os 24910
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rudíkov   14.01 2
  Vlčatín  14.02 14.02 
  Oslavička  14.05 14.05 
  Oslavice  14.10 14.10 
  Velké Meziříčí zastávka  14.14 14.15 
  Velké Meziříčí  14.17 14.35 1/3
  Martinice u Velkého Meziříčí  14.40 14.40 
  Křižanov  14.46  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster