Os 24723 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dzbel | 18.35 | 3 | |||
Jesenec | 18.37 | 18.37 | |||
Konice | 18.41 | 18.41 | |||
Křemenec | 18.45 | 18.45 | |||
Čunín | 18.47 | 18.47 | |||
Stražisko | 18.52 | 18.52 | |||
Ptení | 18.56 | 18.59 | 1./2 | ||
Zdětín u Prostějova | 19.03 | 19.03 | |||
Lutotín | 19.07 | 19.07 | |||
Kostelec na Hané | 19.11 | 19.13 | 3 | ||
Prostějov místní nádraží | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci