..: Trasa vlaku Os 20524/5 - JŘ 2014 :..
Os 20524/5
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hanušovice   16.02 5
  Vlaské  16.07 16.07 
  Podlesí  16.12 16.12 
  Červený Potok  16.22 16.22 
  Prostřední Lipka  16.26 16.26 
  Dolní Lipka  16.31 16.40 2
  Králíky zastávka  16.43 16.43 
  Králíky  16.46  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster